MNIEJSZE GRUPY STANDARDOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Ze względu na trwającą sytuację epidemiologiczną, grupy standardowe, które dotychczas liczyły od 5 do 8 osób, będą zmniejszone do 4 maksymalnie 7 osób. Jednocześnie postaraliśmy się o zachowanie najniższej możliwej ceny przy zachowaniu jak najlepszych standardów nauczania.

Szersze informacje w zakładce „Nasze Kursy” oraz pod numerem telefonu 609 73 96 84.

Planujemy wznowić zajęcia stacjonarne w naszej szkole językowej (ul. 3 Maja 14, Sosnowiec), aby mogli doskonalić Państwo angielski w najdogodniejszych dla Państwa warunkach.

Będziemy kontynuować zajęcia w dotychczasowych grupach młodzieżowych i dla dorosłych, jak również otwieramy zapisy do nowych grup. Jak co roku angielski dla początkujących będzie uruchamiany dla całkiem nowej grupy.

Zajęcia w małych grupach pozwolą na zachowanie dystansu, a jednocześnie są najefektywniejszą, praktyczną formą nauki angielskiego na kursie.

KURSY ANGIELSKIEGO w centrum miasta (SOSNOWIEC, ul. 3 Maja 14, Sezam, I piętro)

Serdecznie zapraszamy na kurs angielskiego metodą DIRECT (dawna metoda CALLANA) dorosłych, młodzież i dzieci. Angielski dla dzieci odbywa się raz lub dwa razy w tygodniu po 60 minut. Angielski dla młodzieży odbywa się raz w tygodniu po 90 minut lub 2 razy po 60 minut tygodniowo. Angielski dla dorosłych odbywa się raz w tygodniu po 90 lub 105 minut w mini grupach 2-4 osobowych lub w grupach standardowych 5-8 osób 2 razy w tygodniu po 90 minut. Ponadto proponujemy angielski dofinansowany dla przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw. Szkoła Językowa DUNCAN (Sosnowiec, ul. 3 Maja 14) oferuje także lekcje indywidualne dostosowane do potrzeb ucznia. Młodszych nastolatków zapraszamy na kurs niemieckiego od podstaw Deutsch fur KINDER (metoda bezpośrednia DIRECT – język niemiecki dla dzieci) również realizowany w II semestrze w siedzibie szkoły (Sosnowiec). Wszelkich informacji z przyjemnością udzielimy pod nr tel. 609 73 96 84. Skuteczna nauka angielskiego w centrum miasta (Sosnowiec) – to dogodny dojazd i efektywnie spędzony czas. Zapraszamy! Angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży, angielski dla dorosłych, angielski dofinansowany, niemiecki dla dzieci od podstaw.

Podziel się!

Podziel się!