Mając na uwadze obowiązek nauki drugiego języka obcego w wyższych klasach szkoły podstawowej i w szkole średniej, proponujemy kurs języka niemieckiego oraz kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży sprawdzoną metodą bezpośrednią DIRECT. Naszym celem jest po pierwsze ułatwić rozpoczęcie nauki tego języka w szkole, a następnie zadbać o jego poszerzenie, koncentrując się na praktycznej znajomości z naciskiem na mówienie i rozumienia ze słuchu.

Zarówno kurs języka niemieckiego, jak i hiszpańskiego od podstaw dla młodzieży i dorosłych  realizujemy w ramach lekcji indywidualnych metodą bezpośrednią, gwarantującą efektywne i szybkie opanowanie podstaw języka w bezstresowej i miłej atmosferze.

 

 

Metoda bezpośrednia bazuje na naturalnym sposobie przyswajania języka (najpierw ucho, potem usta, oko i ręka). Kursanci uczą się języka przede wszystkim za słuchu, potem próbują mówić, później dopiero czytać, a na końcu pisać. Seria prostych pytań i odpowiedzi uczy, jak rozumieć i stosować zwroty i frazy językowe oraz struktury gramatyczne. Tempo i dynamika metody sprawia, że uczniowie rozumieją język z kontekstu. Systematyczna powtórka jest wpisana w metodę. To co cieszy najbardziej, to fakt, że uczestnicy potrafią mówić po niemiecku w krótkim czasie, nie tylko w klasie, ale w różnorodnych sytuacjach poza szkołą. Kurs obejmuje najczęściej używane, przydatne słownictwo oraz proste i niezbędne wyjaśnienia gramatyczne.

 Zapisy i szersze informacje pod numerem 609 73 96 84.

Oferujemy również indywidualne lekcje z języka francuskiego oraz rosyjskiego.

Podziel się!