Kilka dobrych powodów, aby uczyć się z nami

 1. Jakość. Nasi młodsi i starsi słuchacze uczą się metodycznie. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami w języku angielskim za pomocą licencjonowanej metody TALKING KIDS, dorosłym proponujemy sprawdzoną i skuteczną obecnie uaktualnioną metodę CALLANA stworzoną przez angielskiego profesora językoznawstwa Robina K.T. Callana. Metoda obecna w Polsce od 1994r. została uznana przez English Speaking Union za najszybszą i najefektywniejszą metodę nauki języka angielskiego. Początkujący mogą osiągnąć poziom FCE nawet już po 18 miesiącach nauki. Obecnie metoda DIRECT METHOD designed with English zachowująca wszystkie zalety i zasady metody Callana.
 2. Nauczyciele prowadzący kursy są kluczowym czynnikiem sukcesu w opanowaniu języka obcego dlatego są starannie wyselekcjonowani przez szkołę DUNCAN oraz przeszkoleni do prowadzenia zajęć dla dzieci metodą TALKING KIDS bądź zajęć dla dorosłych metodą DIRECT.
 3. Oferujemy kursy raz lub dwa razy w tygodniu po 45 minut dla przedszkolaków,  dzieci szkolnych, po 60 minut dla nastolatków oraz po 90 minut dla dorosłych. Oferujemy częstszy kontakt z językiem i więcej minut w porównaniu do innych szkół.
 4. Słuchacze uczą się w komfortowej sali w ścisłym centrum Sosnowca przy ul.3 Maja 14 (SEZAM Ip.);
 5. Stawiamy na naturalny sposób uczenia się – słuchanie i mówienie przed czytaniem i pisaniem oraz na różnorodność form pracy w ramach lekcji i ćwiczenia angażujące uczniów w różny sposób – umysłowo i fizycznie!
 6. Aby zapewnić naszym Słuchaczom najlepsze efekty nauczania kursy w szkole DUNCAN są elastyczne, dostosowane do potrzeb, możliwości i tempa przyswajania wiedzy Słuchacza. Państwa nauczyciel zrozumie i potrafi rozwiązać problemy językowe ucznia.           
 7. Kameralne grupy 4-8 osobowe w porównaniu do 8,10, a nawet 16 osobowych grup w innych szkołach. Stwarza to możliwość indywidualnego podejścia do problemów uczniów.
 8. Indywidualne konsultacje dla naszych uczniów przed i po zajęciach bez konieczności przyjazdu w dodatkowym terminie.
 9. Elastyczny system ratalny – raty wpłacane są co 2-3 miesiące, zatem mają Państwo 1 lub 2 miesięczne przerwy w płatnościach.
 10. Rozsądne ceny – staramy się zapewnić Państwu jak najskuteczniejszą naukę języka z wykorzystaniem najefektywniejszych na rynku metod nauczania, ale wiemy jak ważna jest cena, dlatego chcemy, aby był‚a dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonująca.
 11. Rodzinna atmosfera – na naszych zajęciach nikt nie jest anonimowy, zawierane są przyjaźnie między uczestnikami, a także między uczestnikami a pracownikami szkoły.