Angielski Sosnowiec

DUNCAN ma ambicję™ stać‡ się™ liderem w profesjonalnej organizacji kursów autorskich i metodycznych dla dzieci, młodzieży oraz przedsiębiorstw. Celem strategicznym jest perfekcyjna obsługa każdego klienta poprzez świadczenie doskonałej jakości usług – standard oferowany przez firmę DUNCAN.

DUNCAN chce tworzyć‡ na rynku  istotną… wartość: najwyższej klasy profesjonalizm w świadczeniu usług lingwistycznych w przystępnej cenie.

Kim jest firma DUNCAN? DUNCAN to wyjątkowy zespół lektorski, zdolny osiągnąć‡ ważny, ambitny cel: doskonałość w nauczaniu języków obcych dzieci, młodzieży oraz ludzi pracujących zawodowo. Zatem DUNCAN to szyld osób odpowiedzialnych, kształcących się, nieustannie dbających o swój rozwój intelektualny. To lektorzy wyprzedzający wymagania rynku pracy, elastyczni, gotowi poszerzać swoją…wiedzę nie tylko w aspekcie lingwistycznym.

Zainteresowanych współpracą  lektorów języków obcych prosimy o przeslanie swojego życiorysu i listu motywacyjnego na adres duncan@duncan.pl. Przeslanie ww. dokumentów jest traktowane jako zgłoszenie akcesu do kilkuetapowego procesu selekcji na stanowisko lektora w firmie DUNCAN.

 Kursy dla dzieci

Sosnowiec ul. 3 Maja 14 (SEZAM Ip.)


Kursy dla dorosłych i młodzieży
Sosnowiec ul. 3 Maja 14 (SEZAM Ip.) 
Indywidualne lekcje angielskiego
prowadzimy w Sosnowcu, Bę™dzinie, Dą…browie Górniczej i okolicach 
Szkolenia ję™zykowe dla firm i instytucji
w województwach ślą…skim, mał‚opolskim i innych
Copyright © 2009 Duncan                                                                                     strony internetowe: centauri